Filmowanie

Studio Filmowe Weddin

Niemniej istotnym aspektem ślubu poza fotografem jest wybór kamerzysty. Agencja Weddin oferuje Państwu w pełni profesjonalnych kamerzystów, którzy z pasją i perfekcją dążą do uchwycenia najpiękniejszych chwil w dniu Waszego ślubu.

Gwarantujemy najwyższej jakości sprzęt oraz najnowsze i w pełni profesjonalne programy do montażu nagrań. Każdy film wzbogacony jest o wyjątkową ścieżkę dźwiękową oraz animacje, dopasowane indywidualnie do Państwa Młodych, ich zainteresowań oraz charakterów. Jesteśmy młodym, pełnym pasji zespołem z ogromną przyjemnością oddającym się swojej pracy.

Dla nas najważniejsza jest jakość, a każe zlecenie traktujemy jak wyzwanie, dlatego każdy film opatrzony naszym logo odbiega od standardowych, nudnych filmów, które obejrzy się raz a potem rzuci w kąt na długie lata.

Każdą parę staramy się poznać jak najlepiej by przy montażu filmu wykorzystać naszą wiedzę i stworzyć wyjątkowy, indywidualny film. Do naszych filmów chce się wracać!

Nie możesz wybrać odpowiedniego filmowca na Wasze wesele? Zapraszamy na stronę internetową Studia Filmowego Weddin – przekonacie się, ze nasza ekipa to zawodowcy z pasją 🙂Jakość materiału wideo

Filmowanie ceremoni oraz przyjęcia do 2:00

Teledysk weselny

Ujęcia z drona

Filmowanie przygotowań i wyprowadzenia

1 komplety płyt DVD w ślubnym etui

2 x DVD/Blu-Ray w ślubnym opakowaniu

Filmowa sesja plenerowa

PAKIETY CENOWE

BRĄZOWY

od  1 900PLN

HD

SREBRNY

od 2 500PLN

HD

ZŁOTY

od 2 900PLN

+ 800PLN dodatkowy operator

4K

PLATYNOWY

2 operatorów

od 3 500PLN

4K