Filmowanie

 

Studio Filmowe Weddin

Niemniej istotnym aspektem ślubu poza fotografem jest wybór kamerzysty. Agencja Weddin oferuje Państwu w pełni profesjonalnych kamerzystów, którzy z pasją i perfekcją dążą do uchwycenia najpiękniejszych chwil w dniu Waszego ślubu.

Gwarantujemy najwyższej jakości sprzęt oraz najnowsze i w pełni profesjonalne programy do montażu nagrań. Każdy film wzbogacony jest o wyjątkową ścieżkę dźwiękową oraz animacje, dopasowane indywidualnie do Państwa Młodych, ich zainteresowań oraz charakterów. Jesteśmy młodym, pełnym pasji zespołem z ogromną przyjemnością oddającym się swojej pracy.

Dla nas najważniejsza jest jakość, a każe zlecenie traktujemy jak wyzwanie, dlatego każdy film opatrzony naszym logo odbiega od standardowych, nudnych filmów, które obejrzy się raz a potem rzuci w kąt na długie lata.

Każdą parę staramy się poznać jak najlepiej by przy montażu filmu wykorzystać naszą wiedzę i stworzyć wyjątkowy, indywidualny film. Do naszych filmów chce się wracać!

Nie możesz wybrać odpowiedniego filmowca na Wasze wesele? Zapraszamy na stronę internetową Studia Filmowego Weddin – przekonacie się, ze nasza ekipa to zawodowcy z pasją 🙂



Jakość materiału wideo

Filmowanie ceremoni oraz przyjęcia

Teledysk weselny

Ujęcia z drona

Filmowanie przygotowań i wyprowadzenia

Film w wersji Cyfrowej

Pendrive z filmem w ślubnym opakowaniu

2x Pendrive z filmem w opakowaniu dla rodziców

Sesja narzeczeńska oraz seans dla rodziców podczas wesela

PAKIETY CENOWE

BRĄZOWY

2 250PLN

HD

Długość filmu 45 - 50 minut

SREBRNY

2 750PLN

HD

Długość filmu 60 minut

ZŁOTY

2 operatorów

 3 250PLN


4K

Dugość filmu 60 - 75 minut

PLATYNOWY

3 operatorów

 4 250PLN

4K

Długość filmu 60 - 90 minut