Florystyka

DEKORACJE KWIATOWE

W zakresie naszych usług oferujemy Państwu również dekoracje kwiatowe. Posiadamy nietuzinkowe elementy dekoracyjne, współpracujemy z niezwykle kreatywnymi florystami. Staramy się w 100% sprostać Państwa wymaganiom, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Realizujemy dekoracje zarówno sal weselnych, kościołów jak i dekoracje tzw. plenerowe. Wprowadzając w życie Państwa pomysły i spełniając marzenia jesteśmy w stanie odmienić każde miejsce, nadając mu wyjątkowy i dopracowany w każdym szczególe, charakter.

Florystyka ślubna

Nasi pełni pasji i wykwalifikowani floryści niejednokrotnie udowadniali nam i Państwu Młodym iż nie ma rzeczy niemożliwych J Wykonujemy standardowe bukiety ślubne z dowolnych żywych kwiatów (poruszamy niebo i ziemię by zdobyć okazy nie do zdobycia, butonierki, bukiety dla druhen, wianki, kwiaty do włosów, aranżujemy również bukiety w podziękowaniu dla rodziców. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się również bukiety: z owocami, sukulentami, dodatkami kwiatów sztucznych, słodkie bukiety z cukierków, balonów, bukiety z broszek, guzików czy piór oraz innymi dekoracjami.

Dekoracje sal

W ramach dekoracji florystycznych sal czy uroczystości plenerowych proponujemy zawsze kilka wariantów do wyboru, m.in. przyjęcia w stylu boho, vintage, retro, rustic oraz wiele innych w zależności od Państwa potrzeb. Oferujemy dekorację sal, namiotów, aranżację stołów dla gości oraz stołu Państwa Młodych jak również dekorację światłem. W pakiecie dekoracyjnym w konkretnym stylu, kompozycjami z kwiatów oferujemy elementy takie jak: papeteria, świeczki, świeczniki, tkaniny, tablica na listę gości bądź ustawienia stołów oraz ,w zależności od tematyki wesela, wiele oddających klimat gadżetów. W przypadku ślubów w plenerze oferujemy dodatkowo wykonanie m.in. rustykalnego łuku z gałęzi i kwiatów, dekorację altan, ścianki z kwiatów (która stanowi niezwykle a wręcz magiczne tło do zdjęć zarówno Państwa Młodych jak i wszystkich gości) i wiele wiele innych.

Dekoracje na eventy

Mimo, że ślub i wesele to jedne z najbardziej wymagających uroczystości, dekoracje ślubne sprawdzają się praktycznie podczas każdej uroczystości. Nasze dekoracje gwarantują niezwykłą, wykonaną z wielką precyzją a przede wszystkim oddającą klimat uroczystości oprawę. Oferujemy wykonanie bukietów na każdą okoliczność, dekorację wnętrz oraz dekoracje plenerowe. Urodziny, Chrzest Św., Komunia Św., wszystkie te uroczystości zasługują na wyjątkową oprawę i my ją Państwu zapewnimy.