Oprawa muzyczna

Zespół muzyczny Weddin

Zespół muzyczny Weddin składa się z doświadczonych oraz ciągle podnoszących swoje kwalifikacje muzyków. Na bieżąco aktualizujemy swój repertuar tak, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom.

W trakcie zabawy weselnej każdy z gości z pewnością z da się porwać do tańca. Stawiamy na wszechstronność, dlatego oferujemy wykonanie kawałków zarówno współczesnych jak i tych z lat młodości naszych rodziców.

Zarówno wielbiciele muzyki disco polo jak i klasyki rocka będą w pełni usatysfakcjonowani naszym występem. Repertuar jest w pełni elastyczny, wykonujemy utwory w języku polskim oraz angielskim, na specjalne życzenie Państwa Młodych możemy przygotować piosenki, których jeszcze nie ma w naszym repertuarze.

W ramach zabawy z naszym zespołem oferujemy zorganizowanie tzw. oczepin. Posiadamy pomysły na szereg zabaw i konkurencji zarówno dla Państwa Młodych jak i dla gości. O ich przebiegu, formie oraz ilości decydują Państwo w toku przedślubnego spotkania.

Ciągle wahasz się nad wyborem idealnego zespołu muzycznego na Twoje wesele? Sprawdź oficjalną stronę zespołu i przekonaj się, że Weddin Band to gwarancja udanej imprezy 🙂Oprawa muzyczna przyjęcia weslnego

Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie

Zabawy oczepinowe

Wytwornica baniek mydlanych

Wyprowadzenie

Poprawiny w tym samym miejscu

PAKIETY CENOWE

BRĄZOWY

3 500PLN

SREBRNY

4 000PLN

ZŁOTY

4 500PLN

PLATYNOWY

5 500PLN

 

Weddin DiskJockey

Weddin DJ w pełni profesjonalna oprawa muzyczna najważniejszego dnia w Waszym życiu! Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu muzycznego, gwarantujemy ponad 5 tys. legalnych i w pełni oryginalnych utworów muzycznych. Oferujemy w pełni profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie sali.

Nasz DJ posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu wielu imprez, jego charyzma i energia nie pozwoli nikomu podpierać ścian, gwarantujemy że z taką oprawą muzyczną goście nie będą chcieli schodzić z parkietu a zabawa potrwa do białego rana!Oprawa muzyczna przyjęcia weslnego

Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie

Zabawy oczepinowe

Oświetlenie sali tanecznej

Zabawa do 4:00 rano

Poprawiny w tym samym miejscu

PAKIETY CENOWE

SREBRNY

2 200PLN

ZŁOTY

3 000PLN