Wesela | Prywatki | Eventy

Wasz najważniejszy dzień już niebawem?
Nie zapomnijcie o najciekawszej atrakcji dla Waszych gości

Niech porwie was szaleństwo!
Rób zdjęcia bez żadnych ograniczeń! Zaskoczcie gości i zachęćcie ich do szaleństwa – to główne zadanie Magicznego Lustro. Po takiej ilości zdjęć i śmiechu, każde wesele się uda. Będzie efektownie i zabawnie a cała zabawa będzie trwała tyle, ile zechcecie, nawet całą noc!

Jedna z głównych atrakcji przyjęcia weselnego
Magiczne Lustro Waszym weselu – to rozwiązanie dla osób, szukających wyjątkowej atrakcji. Zapewnicie swoim gościom niezapomniane chwilie i wiele uśmiechu. Wszystkie zdjęcia otrzymacie o nas na pendrivie, w wydrukowanej fotoksiążce, a Ci którzy nie mogą być z Wami w tym dniu będą mogli zobaczyć fotki na Waszym Facebooku w czasie rzeczywistym.

Księga gości
Goście mogą wkleić zdjęcia do Księgi Gości, dopisać dedykację lub narysować coś zabawnego. Dzięki temu Para Młoda otrzyma wyjątkowy i niepowtarzalny prezent już podczas trwania wesela.

Galeria Online
Po zakończeniu imprezy wszystkie zdjęcia dostępne są online na naszej stronie. Unikatowy kod do galerii drukujemy na każdym zdjęciu, dlatego w wygodny sposób goście mogą obejrzeć zdjęcia z weselnej imprezy i wrócić wspomnieniami do wyjątkowych chwil.
Istnieje również możliwość pobrania zdjęć w wysokiej rozdzielczości prosto z galerii.

Pomysł na prezent
Zastanawiasz się co kupić Młodej Parze? Chcesz wybrać oryginalny prezent i wyróżnić swój podarunek na tle innych? Wynajem Magicznego Zwierciadła jest strzałem w dziesiątkę. Z doświadczenia możemy zagwarantować, że taka niespodzianka na pewno zostanie pozytywnie odebrany i zapamiętany przez Parę Młodą, jak i wszystkich gości.

Wyprawiasz urodziny?
Urodziny kogoś bliskiego? Zaręczyny, Kawalerskie? Panieńskie? Studniówkę?
Cokolwiek planujesz, Magiczne Lustrododa Twojej imprezie blasku. Nie pozwolimy nudzić się Twoim gościom.
Zabawne gadżety. Zwariowane zdjęcia. Super szybkie wydruki.
Zabawa gwarantowana. To wszystko oferuje wynajęcie Magicznego Zwierciadła na każdą imprezę.
Spraw, aby Twoja impreza była niezapomniana!

Dobra zabawa
Magiczne Zwierciadło to wspaniały pomysł na świetną zabawę i pamiątkę dla Młodej Pary oraz gości. Wynajmując maszynę do robienia zdjęć, czyni się ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym i niezapomnianym! Kolejki do zrobienia sobie zdjęcia mówią same za siebie.

Pamiątka dla gości
Zdjęcia z urządzenia drukowane są w 15 sekund, dzięki temu jego użytkownicy od razu otrzymują niepowtarzalną pamiątkę ze wspaniałej zabawy. Dodatkowo na zdjęciach można umieścić podziękowania lub życzenia.

Organizujesz event firmowy?
Magiczne Lustro jest idealnym pomysłem na konferencję bądź imprezę integracyjną dla pracowników. To niesamowita zabawa, która na długo zapadnie w pamięci uczestnikom imprezy. Pamiątka w postaci wydrukowanego zdjęcia( już w 15 sekund!). Zabawne gadżety do wyboru oraz pomocna obsługa. Rozkręcimy każde towarzystwo.

Social Media
Nasza firma specjalizuję się w obsłudze akcji promocyjnych, eventów, targów, konferencji na terenie całego kraju.
Magiczne Lustro to doskonałe narzędzie marketingowe świetnie wspiera tzw. social marketing poprzez możliwość wysyłania zdjęć na portale społecznościowe takie jak Facebooka czy Twittera.

Branding
Magiczne Lustro to również świetne narzędzie reklamowe.
Skorzystaj z możliwości wydruku indywidualnego tła oraz dowolnej grafiki umieszczonej na każdym zdjęciu.
Po zrobieniu zdjęcia każdy będzie mógł wysłać wybrane zdjęcia na swoje ulubione social media.

Opcje dodatkowe:
– możliwość przedłużeni zabawy z Magicznym Zwierciadłem
– indywidualne tło, dopasowanie gadżetów do klimatu imprezy
– personalizacja oraz zmiany w oprogramowaniu
– indywidualny design urządzenia
– dodatkowy asystent
– hostessa