Zaproszenia i ozdoby

Zaproszenia na papierze czerpanym

Oferujemy zaproszenia na uroczystości wykonywane na papierze ręcznie czerpanym. Oferujemy nietuzinkowe wzory, unikatowe i w pełni dopracowane szczegóły, wysokiej jakości dodatki.

Posiadamy własne projekty zaproszeń, realizujemy również Państwa indywidualne projekty.

Zaproszenia wykonywane są w formie rulonu, zalakowane pieczęcią bądź przewiązane wstążeczką i umieszczone w ozdobnej tubie, jak również w formie tradycyjnej, składane i włożone do koperty.

Zaproszenia na papierze tradycyjnym/papeteria ślubna

Oferujemy wykonanie zaproszeń ślubnych, winietek, pudełek na ciasto, menu ślubnego, zawieszek i etykiet na butelki. Wykonujemy również księgi gości, podziękowanie dla rodziców bądź świadków, tablice z rozkładem miejsc czy planem uroczystości, magnesy będące formą podziękowania dla gości.

Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz dbałość o detale. Używamy materiałów najwyższej jakości, jesteśmy w pełni elastyczni, dlatego w ofercie posiadamy papeterię zarówno tradycyjną jak i nowoczesną. Z przyjemnością realizujemy indywidualne projekty naszych klientów a w przypadku wątpliwości służymy radą i podsuwamy optymalne rozwiązania.

Zaproszenia ślubne stanowią niejako wizytówkę i są pierwszą wskazówką dla gości sugerującą klimat zbliżającego się przyjęcia. Zdajemy sobie sprawę, iż zaproszenia często stanowią pierwsze powody kłótni przedmałżeńskich, dlatego służymy szerokim wachlarzem rozwiązań. Staramy się na bieżąco aktualizować naszą wiedzę, dlatego nieustannie śledzimy zmieniające się trendy. Rzekomo diabeł tkwi w szczegółach, dlatego nasze zaproszenia charakteryzują się wysoką dbałością o każdy detal.

Ozdoby na stoły weselne i do sali

Wśród oferowanych przez nas ozdób wyróżniamy kilka kategorii:
– balony,
– dekoracje kwiatowe sali, stołów, samochodów,
– zaproszenia oraz papeteria ślubna,
– unikatowe dodatki

Wśród naszych unikatowych dodatków odnajdą Państwo m.in. strzelające tuby wypełnione pałatkami kwiatów, oryginalne bańki mydlane, unikatowe sztućce i kieliszki, personalizowane poduszeczki na obrączki, koszyczki i wiele innych. Wykonujemy konstrukcje z balonów wyplenionych helem, oferujemy wykonanie fotościanek i wiele innych.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, realizujemy pomysły naszych klientów, podpowiadamy najlepsze opcje, razem z Państwem tworzymy niezapomniany  i magiczny klimat podczas najważniejszego dnia w Waszym życiu.